Currencies:  
Nyní v košíku 0 items Doprava zdarma na cz

Jak nakupovat

Jak nakupovat
Poštovné:
Dodáváme dopravu zdarma na všechny objednávky na celém světě přes standardní plavby. I když budeme účtovat malý expediční poplatek, pokud zvolíte DHL díky naší extrémně úzké ziskové marže.

Dodací lhůta:
Standardní doba doprava: 7-20 pracovní dny (to trvá asi 7 dní do Spojených států Dodací lhůta se liší v závislosti na zemi určení a celního odbavení včas.).

DHL Dodací lhůta: 3-4 pracovních dnů (. V závislosti na cílovém a celní odbavení době Vzhledem k delší době celního odbavení, dodací lhůty může prodloužit na 5-10 dnů pro Brazílii a dalších zemích Latinské Ameriky).

Objednat Time Processing:
Obecně lze říci, vyšleme objednávky do 24 hodin po obdržení platby. Sledovací číslo bude doporučeno, aby vám přes e-mailového systému. Občas můžeme vyčerpat některých modelů přes naše odhodlané úsilí o udržení zásob. Jakmile najdeme boty jste si objednali nejsou k dispozici v současné době, budeme Vás kontaktovat aktualizovat objednávky nebo zrušit objednávku a vrátit vám platbu.

Poznámka: Za prvé, ujistěte se, že následující informace: 100% správné, aby bylo možné přijímat balíčky bez poruchy: Kontaktní osoba (Full Name); Poštovní adresa (prosím nedodávají Box adresy PO, pokud zvolíte DHL od DHL nemůže doručit na PO Box); Telefonní číslo (Very Important); PSČ nebo PSČ Za druhé, ujistěte se, že je tu někdo podepsat balíků. Pokud není nikdo doma podepsat doručení balíku, bude konat v místní poště dokud se vám to. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.
 
Reklamační řád:
pečlivě před odesláním kontrolujeme kvalitu každé položky a zabalit boty v uhlíků pevně, aby se ujistil, že boty, které obdržíte, jsou v perfektním stavu. V případě, že nějaké problémy s kvalitou o boty, prosím, fotit defektů a napište nám. Zpracujeme do 24 hodin a rozhodne se vám vracet částečnou nebo úplnou úhradu podle vad. Nebo chcete-li, můžete je vrátit se k nám a budeme znovu odeslat ti úplně nová. V takovém případě bude expediční poplatek zasílání boty vám narodí námi.

Pokud se vám nelíbí design, barvu nebo styl boty poté, co je obdrží, nebo pokud zvolíte nesprávnou velikost, můžete se vrátit na boty a my Vám zašleme další. Ale v tom případě, budete muset zaplatit za přepravní poplatek odeslání boty zpět k nám a odeslání nové boty na své místo.
 
Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
zpět
TEXT_NO_NEWS_ARTICLES